Program

Try and Play v Klášterci nad Ohří 2010:

 

Ve dnech 6. – 8. srpna 2010 bude pobyt v místním aquaparku zpestřen o program pro děti a mládež pod názvem „Try & Play“. 
V hlavní stanu i v jeho okolí bude od pátku odpoledne , ale hlavně v sobotu od 10,oo hodin několik malých dětských soutěží a zábavných workshopů i s drobnými odměnami. Během dne vystoupí DJ se svým programem, s kterým se budou moci zájemci učit rapovat, možná i v bazénu. Mini papulákové divadélko z Chebu zahraje malé scénky k pobavení i k poučení. Netradiční hudební žánr worship – duchovní písně, budou doprovázeny zajímavým komentářem o skutečné proměně charakteru, kterou někteří hudebníci prožili. A v podvečer si příjdou na své milovníci tvrdé muziky, kde se nám představí nedávno narozená rodinná kapela z Aše, seskupená taťkou Reném Červínkem a dvěma syny, Toníkem (12 let) bicí a Reném ml. (15 let) 2. kytara. K poslechu nám zahrají „trash-metálové“ etudy. Sobotní program uzavře hostující kapela z Německa, „Dulcet Noise“ /crossover/, která nám také během 40 minutového koncertu řekne něco zajímavého o sobě.
V neděli od 10,oo hodin si budou moci zájemci vyslechnout poučný seminář na téma „Duchovní život dnes“, s hlavním řečníkem pastorem CBH v Praze Staškem Bubikem. Seminář bude doprovázet worshipová skupina z Kraslic.

Toto malé improvizované zpestření srpnového víkendu pro Vás připravili se vstupem do hl. stanu ZDARMA, členové místních i okolních křesťanských společenství ve spolupráci s dobrovolníky, kteří se i bez nároku na honorář rádi baví a chtějí pobavit i druhé. 
Příjměte to jako dar a příjďte, vyzkoušejte si a hrejte…

info: Církev bez hranic v Klášterci n./Ohří, tel: 777 801 352; 737 177 447

Napsat komentář